kontakt
Port "U Faryja"
ul. Dworcowa 6g
12-220 Ruciane-Nida

tel.: 087 423 10 06
tel.kom.: 0503 325 655

e-mail:
www.faryj.pl
www.ufaryja.na-mazurach.pl
 dojazd do portu
U FARYJA
Ruciane-Nida
Jezioro Nidzkie


 port
 Port Jachtowy
Zapraszamy Państwa do urozmaicenia swojego pobytu na Mazurach. Proponujemy miejscowość Ruciane Nida jako "wrota mazur" w Porcie U FARYJA.
 
Podstawowa oferta
Możliwość cumowania: doba - cena - 20 zł, do 3 h - 10 zł. W cenie: cumowanie, odbiór śmieci, pobór wody, mycie naczyń)
WC: 1 zł
Prysznice: 10 zł
Woda przy kei: w cenie cumowania
Prąd przy kei:
Sklep: żeglarski - w porcie, spożywczy w odległości 100 m
Gastronomia: w porcie
Stacja paliw: 100 m
Parking: w porcie
 
Tawerna Pod Kotwicą
Położenie tawerny nadaje jej tak swoisty i oryginalny charakter. Usytuowana w centrum portu wyróżnia się klimatem i atmosferą, którą docenić może każdy szczur lądowy i wilk morski odwiedzający ją i delektujący się jej specjalnościami. Tawerna oferuje dania kuchni regionalnej, serwuje śniadania, obiady oraz kolacje, a wszystko w atmosferze żeglarskiej przy akompaniamencie szantowej muzyki. Zapewniamy miłą obsługę i doskonałe jedzenie.
Organizujemy żywienie zbiorowe dla grup zorganizowanych oraz wycieczek szkolnych. Specjalizujemy się w organizacji bali, konferencji, imprez rodzinnych, integracyjnych oraz okolicznościowych.
 
Rejsy
Oferujemy Państwu pięć stałych rejsów, z czego cztery odbywają się z miejscowości Ruciane-Nida, a jeden z Mikołajek. Rejs 1 - Statek FARYJ Ruciane-Nida -> Guzianka Wielka z widokiem na panoramę śluzy -> Jezioro Nidzkie Czas rejsu: 1 h, cena: 12 zł Statek wypływa co godzinę, od 9:00 do 20:00 Rejs 2 - Statek FARYJ Ruciane-Nida -> Jezioro Nidzkie z wejściem do strefy ciszy i muzeum K.I. Gałczyńskiego "Leśniczówka Pranie" Czas rejsu: 1,5 h, cena: 15 zł Rejs 3 - Statek BĄBEL Ruciane-Nida -> Jezioro Nidzkie, Guzianka Wielka z widokiem na panormę śluzy Czas rejsu: 1 h, cena: 12 zł Rejs 4 - Statek FARYJ Ruciane-Nida -> Jezioro Śniardwy -> Mikołajki, J. Guzianka Wielka, Śluza Guzianka, J. Bełdany, J. Mikołajskie, przeczka, J. Śniardwy z widokiem na wyspy Pajęcza i Czarcia Czas rejsu: ok. 4 h, Statek wypływa o godz. 10:30, powrót ok. 15:00, postój w Mikołajkach w godz 12:00 - 13:00 Cena - w jedną stronę: 30 zł, tam i z powrotem: 45 zł Rejs 5 (wieczorny) Ruciane-Nida Jezioro Śniardwy z widokiem na wyspy Pajęcza i Czarcia - Ruciane-Nida Czas rejsu: ok. 3 h, cena: 45 zł Statek wypływa o godz. 18:00; powrót ok. 21:00

Rejsy do Mikołajek

Ruciane Nida - Mikołajki - Ruciane Nida z półtoragodzinnym postojem w Mikołajkach. Wypływamy o godz. 10.30, powrót ok. godz. 15.15. Podczas rejsu na jeziorze Śniardwy szczególnie polecamy panoramę wysp Pajęcza i Czarcia. Gdzie cumujemy? Płynąc z Rucianego-Nidy, wpływając do Jeziora Mikołajskiego rejs nasz kończymy przed mostem graniczącym z Jeziorem Tałty, przybijamy do nabrzeża U FARYJA wzdłuż Alei Kasztanowej w Porcie Jachtowym.
 


 oferty
 last-minute
Obecnie nie ma żadnych ofert last-minute.


 masz pytania?
 napisz do nasWszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2005-2009 BDG ACME.